Seznam členů Sčp ČSO - pobočného spolku ke dni 20.3.2016

 

V ČSO registrováno členů  A 88
Členství v ČSO ukončilo - 5
Po urgenci pro neplacení příspěvků bylo vyloučeno 2005-2014 - 31
Není členem ČSO - 52
K.S. - kroužkovací licence K 35

 

Pokud některý údaj není správný, dejte vědět na dvě adresy:

honcu@muzeumcl.cz                     zpr.sepo-cso@tiscali.cz

S  ohledem na zákon o ochraně osobních údajů adresy členů nezveřejňujeme.

Registrovaní ve faunistické databázi pozorování "avif" se mohou prostřednictvím databáze

kontaktovat. Musíte být přihlášeni do avifu, otevřete si pozorování zájmové osoby, 

rozikliknete jméno, nabídne se Vám její osobní profil, otevřete "obálku"

a pošlete jmenovanému kontaktní vzkaz na utajený e-mail.

Kontakt mezi členy neregistrovanými ve faunistické databázi můžeme zprostředkovat. 

 
            Kraj            Okres          Příjmení                  Jméno           ČSO  KS        Obec

Liberecký

CL

BÍLKOVÁ

Markéta

 

 

Česká Lípa

Liberecký

CL

BROŽEK

Jiří

A

K

Mimoň

Liberecký

CL

DVOŘÁK

Milan

A

 

Hamr       na Jezeře

Liberecký

CL

HONCŮ

Miroslav,RNDr.

A

 

Česká Lípa

Liberecký

CL

JAHODA

Zdeněk

A

K

Česká Lípa

Liberecký

CL

JAHODA HOFMANNOVÁ

Daniela,Bc.

A

K

Česká Lípa

Liberecký

CL

KRAMÁŘOVÁ

Milena

A

 

Kamenický Šenov

Liberecký

CL

KURKA

Pavel,Ing.

A

K

Česká Lípa

Liberecký

CL

MRLÍKOVÁ

Zdena,RNDr.

A

K

Mimoň

Liberecký

CL

NÁDVORNÍKOVÁ

Daniela

A

 

Česká Lípa

Liberecký

CL

SOUŠKOVÁ

Zuzana

 

 

Česká Lípa

Liberecký CL TÁBORSKÁ Zdeňka A   Doksy
Liberecký CL TICHÁČKOVÁ Markéta,Mgr. A K Doksy

Liberecký

CL

ŠAFR

Břetislav

A

 

Provodín

Liberecký

CL

ŠRUBAŘ 

Kamil 

A

 

Česká Lípa

Liberecký

CL

VITÁČEK 

Zdeněk,Ing. 

A

 

Česká Lípa

Liberecký

JN

JAROŠ

Jan

A

 

Janov     nad Nisou 

Liberecký

JN

KLÁPŠŤOVÁ

Josefa,Mgr.

A

 

Železný Brod

Liberecký

JN

KODET

Vojtěch,Ing.Ph.D.

A

K

Jablonec nad Nisou

Liberecký

JN

ŠMÍDOVÁ

Ludmila,Ing.

A

 

Janov     nad Nisou

Liberecký

JN

VONDRA

Pavel

A

 

Jablonec nad Nisou

Liberecký

LB

ALBERT

Pavel

A

 

Hejnice

Liberecký

LB

BOHÁČEK

Petr

A

 

Liberec

Liberecký

LB

ČEJKA

Jakub,Mgr.

A

 

Liberec

Liberecký LB Drazský Zdeněk A   Liberec

Liberecký

LB

DVOŘÁK

Rudolf

 

 

Liberec

Liberecký

LB

FEŘTOVÁ

Jitka,Mgr.

 

 

Liberec

Liberecký

LB

HANDRK

Pavel

A

 

Liberec

Liberecký

LB

HANDRK

Adam

A

 

Liberec

Liberecký

LB

HANDRKOVÁ

Michaela

A

 

Liberec

Liberecký

LB

HAUZROVÁ

Eva

 

 

Vitanovice

Liberecký

LB

HROUZEK

Jiří

A

 

Frýdlant     v Čechách

Liberecký

LB

KORYTÁŘ 

Tomáš,Ing. 

A

 

Liberec

Liberecký

LB

LINKA 

Jaroslav

A

 

Vesec

Liberecký

LB

MAŤOCHA

Karel

 

 

Frýdlant     v Čechách

Liberecký

LB

MIKŠÍČEK

Jiří

A

K

Frýdlant     v Čechách

Liberecký

LB

MLEJNKOVÁ

Markéta

 

 

Chotyně

Liberecký

LB

PUDIL

Martin,Mgr.

A

K

Liberec

Liberecký

LB

SPÁČIL

Martin

 

 

Chrastava

Liberecký

LB

VONIČKA

Pavel,Ing.

A

 

Liberec

Liberecký

LB

VOTOČEK

Libor

 

 

Vysoké   nad Jizerou

Liberecký SM ŠŤASTNÝ Vojtěch A   Turnov
Liberecký SM  ŠŤASTNÝ Jiří A   Turnov
Liberecký SM ŠŤASTNÁ Anna A   Turnov

Ústecký

CV

CÍRL

Josef

A

 

Klášterec nad Ohří

Ústecký

CV

PODHRÁZSKÝ 

Michal,Mgr.

A

K

Kadaň

Ústecký

CV

ROUBAL

Antonín

 

 

Kadaň

Ústecký

DC

BENDA

Pavel,Ing.,Ph.D.

A

K

Děčín

Ústecký

DC

BOSÁK

Daniel

A

 

Rumburk

Ústecký

DC

DOLEŽÁLEK

Miroslav

 

 

Mikulášovice

Ústecký

DC

FAJÁK

Lukáš

 

 

Děčín

Ústecký

DC

HOLEČEK

Petr

 

 

Děčín

Ústecký

DC

HURYCHOVÁ

Katarina

 

 

Děčín

Ústecký

DC

JELÍNKOVÁ

Romana

 

 

Děčín

Ústecký

DC

LOBOTKA

Jiří

 

 

Rumburk

Ústecký

DC

MALÝ

Miroslav

A

K

Filipov

Ústecký

DC

PÁC 

Tomáš

A

 

Děčín

Ústecký

DC

PLEKANEC

Jiří

 

 

Varnsdorf

Ústecký

DC

PŮLPÁN

Miroslav

A

 

Velká Bukovina

Ústecký

DC

RITSCHEL

Gerd

A

 

Šluknov

Ústecký

DC

ROHLÍK

Miroslav

A

 

Děčín

Ústecký

DC

SEDLÁK

Milan

A

 

Rybniště

Ústecký

DC

SUS 

Vlastimil

A

 

Chřibská

Ústecký

DC

ŠENA

Václav

A

K

Krásná Lípa

Ústecký

DC

ŠVIHLÍK

Miroslav

 

 

Varnsdorf

Ústecký LN KSENIČ Petr A   Louny

Ústecký

LN

TESAŘOVÁ

Kamila

A

 

Žatec

Ústecký

LT

BLECHA

Karel

 

K

Zahořany

Ústecký

LT

FRANĚK 

Borek,Ing.

 

 

Litoměřice

Ústecký

LT

GREGUŠ

Ludovít,Ing.

 

 

Knínice

Ústecký

LT 

HRŮZOVÁ

Lucie

 

 

Litoměřice

Ústecký

LT

CHVAPIL

Stanislav,Mgr.

A

K

Roudnice nad Labem

Ústecký

LT 

KEJÍK

Josef

A

 

Štětí

Ústecký LT KRŇÁK Petr A   Litoměřice

Ústecký

LT

LINHART

Rudolf

A

 

Štětí

Ústecký

LT

MALÝ

Lukáš,Ing.

 

 

Litoměřice

Ústecký

LT

NOVÝ

Petr

 

 

Bohušovice nad Ohří

Ústecký

LT

POLÍVKA

Jiří

 

 

Roudnice nad Labem

Ústecký

LT

VÉGNER

Jaromír,Ing. 

A

 

Mšené Lázně

Ústecký

LT

ZÖLDOVÁ

Dagmar

 

 

Roudnice nad Labem

Ústecký

MO

BAŽANT

Jaroslav

A

 

Most

Ústecký

MO

PORTEŠ

Michal

A

K

Litvínov

Ústecký 

MO

SARAFÍN

Tadeáš

A

 

Lom u Mostu

Ústecký 

MO

TOMAN

Vladimír,Ing.

A

 

Most

Ústecký

MO

WOLEJNÍK

Pavel

 

 

Litvínov

Ústecký

TP

DOLEŽAL

Zdeněk

 

 

Bílina

Ústecký

TP

HANZLÍKOVÁ

Martina,Mgr.

A

K

Duchcov

Ústecký

TP 

HORÁK

Miroslav

A

K

Bílina

Ústecký

TP

JANDA

Petr

 

 

Dolní Maršov

Ústecký 

TP 

JANEČEK

Emil

A

 

Teplice

Ústecký

TP

MARTÍNEK

Václav

 

 

Krupka

Ústecký

TP

MAŠEK

Jiří

 

 

Krupka

Ústecký

TP

NAJBERT

Roman,Bc.

A

 

Teplice

Ústecký

TP

PIKEŠOVÁ

Anna

A

K

Zabrušany

Ústecký

TP

POSTIČ

František

 

 

Teplice

Ústecký

TP

STEJSKAL

Martin

 

 

Krupka

Ústecký

TP

ŠIMEK

Stanislav,Ing.

A

 

Teplice

Ústecký

TP

VANÍK

Jiří

 

K

Zabrušany

Ústecký

TP

ŽAMPACHOVÁ

Johana

 

 

Duchcov

Ústecký 

UL

BERAN

Václav,Mgr.

A

K

Ústí nad Labem

Ústecký

UL

FISCHEROVÁ

Zdeňka,Ing.

 

 

Ústí nad Labem

Ústecký

UL

LÉSEK

Jiří

A

 

Ústí nad Labem

Ústecký

UL

NEKOLOVÁ

Alena

 

 

Povrly

Ústecký

UL

PÁLENÍK

Marian

 

 

Ústí nad Labem

Ústecký

UL

STOLLE

Jindřich

 

 

Ústí nad Labem

Ústecký

UL

VONDRÁČEK

Jiří

A

 

Ústí nad Labem

Středočeský

BN

VOLF

Ondřej,Mgr.

A

 

Čerčany

Středočeský

KL

POHANKA

Jiří,Ing.

 

 

Slaný

Středočeský

KL

RABA

Jan

 

 

Slaný

Středočeský

MB

BEZ

Martin

 

 

Mnichovo Hradiště

Středočeský

MB

HAVELKA

Jiří

A

 

Mladá Boleslav

Středočeský

MB

NEUHÄUSEROVÁ

Zuzana

A

 

Mladá Boleslav

Středočeský

ME

BURIÁNOVÁ

Gabriela

A

 

Mělník

Středočeský

ME

ČERNÝ

Pavel

A

K

Kralupy   nad Vltavou

Středočeský

ME

GOMBÁŠ

Štefan

A

 

Neratovice

Středočeský ME PROCHÁZKA Jan,Ing. A K Kralupy         nad Vltavou

Středočeský

ME

KODERA

Martin

A

 

Brandýs   nad Labem

Středočeský

ME

LACHMAN

Tomáš

 

 

Všetaty - Přívory

Středočeský

ME

LUMPE

Petr,Ing.

A

K

Mělník

Středočeský

ME

NEVEČEŘAL

František

 

 

Lhotka

Středočeský

ME

NOVOTNÝ

Karel

A

K

Mělník

Středočeský

ME

OVSEŇÁKOVÁ

Alena,Mgr.

A

 

Nelahozeves

Středočeský

ME

SVOBODA

Ivan

A

K

Mělník

Středočeský

ME

VAIDL

Antonín

 

 

Kralupy   nad Vltavou

Středočeský

ME

VANĚK

Přemysl,Ing.

A

K

Mělník

Středočeský

ME

VANĚK

Pavel,Ing.

A

 

Lužec     nad Vltavou

Středočeský

ME

VESELÝ

Jiří

A

K

Mělník

Středočeský

NB

KOŘISTA

Jan

 

 

Lysá       nad Labem

Středočeský

PH

CHRAMOSTA

Vladimír

A

 

Velké Popovice

Středočeský

PY

NĚMCOVÁ

Marie

 

 

Odolená Voda

Královéhradecký

JC

ŠOLTYS

Vladimír,MVDr.

A

K

Jičín

Královéhradecký

TU

ŠIMURDA

Jakub

 

K

Vrchlabí

Praha 

AB

PICHLÍK

Tomáš,MUDr.

A

K

Praha

Praha

AB

SLÁDEČEK

Jiří,Ing.

A

K

Praha

Praha

AB

ŠŤASTNÝ

Antonín

A

 

Praha

Praha

AB

ŠVEC

Rastislav,Mgr.

 

K

Praha

Karlovarský

CH

JELÍNEK

Aleš

A

K

Cheb

Karlovarský

CH

TYML

Tomáš

 

K

Cheb

Budějovický

CB

KONVIČKOVÁ

Hana,Mgr.,Ph.D.

A

 

České Budějovice

Budějovický

ST

KOUKAL

Robert,Ing.

 

 

Volyně